Skuteczne leczenie bólu kręgosłupa
Rehabilitacja po urazach
Masaże - lecznicze, relaksujące, modelujące
Fizykoterapia - wykorzystujemy nowoczsne technologie w fizykoterapii
Studio masażu

Studio masażu (6)

Masaż to odpoczynek i relaks dla Twojego ciała i zmysłów. Pobudza wszystkie tkanki i narządy w Twoim organizmie. Ma działanie odprężające, relaksujące i przeciwbólowe. Ujędrnia i wyszczupla Twoje ciało. Pod wpływem miłych doznań jakie towarzyszą Ci w trakcie masażu, uwalniają się związki chemiczne oddziałujące na mózg i sprzyjające pozytywnemu myśleniu. Tam gdzie dotąd odczuwałeś ból i spięcie, pojawia się ulga.

piątek, 02 listopad 2012 15:50

masaż antycelulitowy/ bańką chińską

Napisane przez

Masaż antycellulitowy polega na intensywnym ugniataniu i oklepywaniu obszarów dotkniętych cellulitem: ud, pośladków, brzucha, przedramion. W celu podniesienia skuteczności zabiegu w trakcie masażu wykorzystujemy bańkę chińską.

W trakcie masażu następuje rozbicie tkanki tłuszczowej na mniejsze cząsteczki, dzięki czemu organizm łatwiej może je wydalić. Dodatkowo poprzez mocne pobudzenie krążenia usprawniony zostaje metabolizm tkanek, wszystkie procesy zachodzą sprawniej. Skóra staje się jędrna, elastyczna i wyraźnie wygładzona.

piątek, 02 listopad 2012 15:50

masaż twarzy i dekoltu

Napisane przez

Codzienność przysparza mięśniom mimicznym twarzy wielu wysiłków, dlatego warto co jakiś czas dać im ukojenie. Delikatny dotyk masażysty przemasowującego mięśnie przyniesie odczucie wspaniałego relaksu. Skóra pozostanie bardziej elastyczna, wygładzona i przygotowana na przyjęcie preparatów kosmetycznych. Po takim masażu zregenerowana strefa twarzy i dekoltu będzie promienna i wypoczęta.

piątek, 02 listopad 2012 15:49

masaż leczniczy

Napisane przez

Poprzez odpowiednio dobrane techniki oddziałuje na osobę masowaną, powodując określone i zamierzone zmiany. Zmiany te występują lokalnie - bezpośrednio w miejscu dotyku, jaki i w całym organizmie. Dzięki pobudzeniu receptorów czuciowych uaktywnia się centralny układ nerwowy, wpływając na narządy i układy ciała, poprawia się ukrwienie i dotlenienie skóry, owocując jej pięknym wyglądem i jędrnością.

piątek, 02 listopad 2012 15:48

masaż modelujący sylwetkę

Napisane przez

Dla osób chcących wspomóc odchudzanie, proponujemy głęboki i intensywny masaż odchudzający. Wykonuje się go w szybkim tempie, dość mocno, stosując głównie rozcieranie powierzchowne i głębokie oklepywanie. Zadaniem tego rodzaju masażu jest rozdrobnienie i rozmasowanie podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z organizmu, polepszenie ukrwienia skóry i mięśni oraz przyspieszenie przemiany materii. .

 Efekty

• Zmniejszenie tkanki tłuszczowej

• Wymodelowanie sylwetki

• Ujędrnienie i przywrócenie sprężystości skóry

• Poprawa przemiany materii

• Poprawa obiegu krwi i limfy

piątek, 02 listopad 2012 15:47

masaż sportowy

Napisane przez

to intensywny masaż zmniejszający zmęczenie organizmu powstałe na skutek aktywności fizycznej. Celem masażu sportowego jest zapobieganie objawom patologicznym, które mogą powstać w wyniku dużych przeciążeń występujących w sporcie wyczynowym. Masaż ten występuje w kilku formach zależnych od czasu zabiegu w stosunku do aktywności sportowej...

piątek, 02 listopad 2012 15:46

masaż Lomi lomi

Napisane przez

Lomi Lomi to niezwykły masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Jego ojczyzną są Hawaje. Kryje się za nim filozofia Huny, według której cały świat przenika energia zwana przez Hawajczyków mana, którą można wykorzystać do swych potrzeb. W dawnych czasach masaż wykonywali Kahuni - starożytni strażnicy wiedzy tajemnej i systemu uzdrawiania. Hawajscy szamani łączyli masaż ze świętym tańcem, który wykonywali wokół kamiennego ołtarza, stąd nazywano go masażem świątynnym. Rytuał ten spotykał wybrańców, którzy mieli wykonać dla swej społeczności szczególne zadanie. Kahuni wykonywali go przez wiele godzin a czasami nawet wiele dni, przy akompaniamencie wielogłosowych uzdrawiających pieśni.

Lomi jest hawajskim słowem określającym masaż. W wolnym tłumaczeniu oznacza ono uciskanie, ugniatanie, a także dotyk aksamitną łapą zadowolonego kota, również otwieranie się na miłość Powtórzenie słowa Lomi wzmacnia jego znaczenie, podkreśla jego wyjątkowość. Lomi Lomi jest więc masażem, który przekazuje jedyne w swoim rodzaju uczucie zadowolenia, błogości, miłości. Masaż Hawajski odbywa się na całym ciele fizycznym człowieka, a także na otaczających go ciałach energetycznych. Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych, pełnych gracji ruchów, przez co charakteryzuje się wyjątkową harmonią i pięknem.

Alternative flash content

Requirements

AKTUALNOŚCI

  • Rejestracja
    Rejestracja online
    Napisano wtorek, 28 marzec 2017 15:29 w Aktualności Czytany 10692 razy
  • Pomysł na prezent
    Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej Ci osoby nie mogłeś trafić lepiej. Prezent idealny na każdą okazję, który każdemu sprawi wielką przyjemność - ZAPROSZENIE NA MASAŻ /ZABIEGI. Ty wybierasz jaki lub…
    Napisano wtorek, 25 sierpień 2015 09:39 w Aktualności Czytany 3467 razy

projekt i realizacja www.infoart.com.pl